DETALE Laura Nowakowska

o pracowni

Studio detale to pracownia architektoniczna, której misją jest projektowanie przestrzeni mieszkalnych, zarówno tych małych jak i dużych. Wszystkie projekty w pracowni powstają w procesach partycypacyjnych, co pozwala nam spełnić Wasze marzenia o idealnym miejscu do życia, uszytym na miarę. Lubimy wyzwania, każdego klienta traktujemy indywidualnie i za każdym razem chcemy stworzyć wyjątkową, pomysłową, oryginalną i komfortową przestrzeń. Oferujemy również nadzór nad realizacją, dzięki czemu będziecie mieć pewność, że wszystko zostanie wykonane zgodnie z projektem.

CO ZYSKASZ ZLECAJĄC PROJEKT PRACOWNI DETALE?

detale Laura Nowakowska architekt

KOMFORT

Zaprojektuję wygodną ergonomiczną przestrzeń opartą na sensownym układzie funkcjonalnym, który ułatwi wykonywanie codziennych domowych obowiązków oraz komfortowy wypoczynek w Twoim domu. Projekt podkreśli atuty przestrzeni mieszkalnej oraz uwzględni kreatywne rozwiązania, które pomogą rozwiązać dotychczasowe problemy. Jakość Twojego życia wzrośnie.

Detale Laura Nowakowska architekt

AFMOSFERĘ

Razem stworzymy wnętrze, wypełnione pozytywną energią, wprawiające w dobre samopoczucie i tworzące przyjazną atmosferę.

Detale Laura Nowakowska architekt

oszczędności

Za pomocą fotorealistycznych wizualizacji pomogę Ci zobrazować sobie proponowane pomysły, które urodzą się w naszych głowach w trakcie procesu projektowego. Dzięki tym wizualizacjom zaoszczędzisz pieniądze na nietrafionych wydatkach, będziesz dokładnie wiedział, czy dany produkt dobrze komponuje się z pozostałymi i czy pasuje do Twojego wnętrza.

czas

Przygotuję gotowy kosztorys – listę zakupów uzupełnioną o specyfikację wszystkich elementów oraz adresy sklepów, w których należy zakupić towar. Kosztorys uwzględni również ceny robocizny. Nie będziesz musiał tracić czasu na wyszukiwaniu produktów i porównywaniu ofert. Ponadto przygotuję gotowe instrukcje dla wykonawców przedstawiające sposób montażu i wykonania wszystkich elementów projektu, dzięki czemu ograniczymy czas potrzebny na wykonanie prac do minimum.

ELASTYCZNOŚĆ oferty

Na Twoje życzenie mogę rozszerzyć ofertę o nadzór nad realizacją lub dodatkowe warianty projektu koncepcyjnego, czy wizualizacji lub pominąć elementy projektu, które uznasz za niekonieczne.

Detale Laura Nowakowska architekt

spokój

Zwrócę uwagę na newralgiczne prace wykonawcze i dopilnuję, aby zostały wykonane poprawnie. Pozwoli Ci to uniknąć nieprzyjemnych konwersacji z wykonawcami.

Dlaczego warto wybrać firmę detale?

Projekty przygotowywane w pracowni DETALE powstają we współpracy z klientem. Zależy nam, aby były one szyte na miarę.

Bardzo dużym atutem projektów powstających w pracowni detale jest korzystny stosunek ceny do jakości.

Elastyczność w dostosowywaniu oferty do wymagań klienta.

zapraszam do kontaktu!

Jeśli zastanawiasz się, czy powierzyć w moje ręce zaprojektowanie Twojego domu lub mieszkania, skontaktuj się ze mną mailowo lub telefonicznie, a ja postaram się przygotować ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.

© 2022 DETALE Laura Nowakowska